Lake Diving Slider
Lake Diving Slider
302330345_5286262518139365_2968758361159455386_n
278528904_4877408182358136_8864317675276916521_n
IMG_2356
IMG-20210213-WA0027
WhatsApp Image 2019-04-20 at 15.20.24 (2)
WhatsApp Image 2019-10-16 at 10.56.13
201010 Groepsfoto
273757708_4705234402908849_1499913429589245231_n
276044598_4804557642976524_8018992987706898495_n
previous arrow
next arrow

Algemeen info@lakediving.nl
Wil je kennis maken? pr@lakediving.nl, 06-51674372 (Gerrit)
Secretariaat: secretariaat@lakediving.nl
Ledenadministratie: ledenadministratie@lakediving.nl
Financiën: penningmeester@lakediving.nl
Bankrekening:
NL70INGB0004279758 t.n.v. OWSV LAKEDIVING
Duikcentrum: Westbroekse Binnenweg 2C
3612 AH Tienhoven (Maarssen, gemeente Stichtse Vecht)
Zaterdag van 13:00 tot 17:00 uur

Grotere kaart weergeven
Kamer van koophandel: 40479573
Bestuur:
bestuur@lakediving.nl
Alex Kroon (voorzitter)
Bas Vriesema (penningmeester)
Menno Kolk (secretaris)
Sander Wijninga
Walter Willems
Vertrouwenscontactpersoon:
vertrouwenscontactpersoon@lakediving.nl
Leonie Walters

Opleidingen team:
opleidingen@lakediving.nl

zwembadtrainers@lakediving.nl

Instructeurs
Ivo Schenk 
Xander Bensdorp
Judith van der Spek
Eric Schoenmaker
Walter Willems
Elmar Pels
Jeroen de Ridder

Duikbegeleiders
Gerrit Bredewoud (coördinator opleidingen)
Menno Kolk

Zwembadtrainers
Peter Bombeeck
Gerrit Bredewoud
Miranda Bredewoud
Walter Willems
Menno Kolk

Medische zaken
Judith van der Spek

Website & social media:
social@lakediving.nl
Menno Kolk
Eric Schoenmaker
Clubblad:
redactie@lakediving.nl
Menno Kolk
PR:
info@lakediving.nl
Maurice Klein Tank
Walter Willems
Gerrit Bredewoud
Eric Schoenmaker
Leonie Walters
Materialen:
materialen@lakediving.nl
Peter Bombeeck
Maurice Klein Tank
Duikcommissie:
duik-ec@lakediving.nl
Peter Bombeeck
Nathalie Heijkoop
Wim Engel
Jan Jongerius
Sebastian de Ruiter
Oppervlaktecoordinatie: Gerrit Bredewoud
Compressor: Coen Smoorenburg
Walter Willems
Barcommissie: Maurice klein Tank
Gerrit Bredewoud
Dion Froeliger
Huisrifcommissie: Gerrit Bredewoud
Ron de Lobie
Walter Willems

Lake Diving

Westbroekse binnenweg 2c

3612AH Tienhoven

pr@lakediving.nl